0
0

درباره اسکولگرام

درباره اِسکولگرام

حالا که عضوی از رسانه آموزشی ما شدی، بد نیست کمی در مورد ما و رسانه آموزشی اسکولگرام بیشتر بدونی. در ادامه در مورد اینکه چطور شد گروه ما تشکیل شد و شروع به فعالیت کرد و چطور رشد کرد و به اینجا رسید برات میگم. پس با ادامه این داستان همراه مون باش… .

مراحل آغاز به کار و رشد

اگه بخوایم درباره راه اندازی سایت اِسکولگرام توضیح بدیم ، باید بگیم که تیم ما تقریبا از اواخر آذر ماه سال ۱۳۹۸ دور هم جمع شد و برای راه اندازی یه سایت آموزشی همه چیز تمام فکر هاش رو ، روی هم ریخت. اوایل کار اسم های زیادی پیشنهاد داده شد اما هر کدام بنابر دلایلی رد شد اما در نهایت نام اِسکولگرام برای سایت انتخاب شد

بالاخره بعد از اینکه اسم انتخاب شد و بخشی از محتوای مورد نظر جمع آوری شد؛ در روز ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ کار ثبت دامنه و خرید هاست انجام شد و سایت روز ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ تکمیل بهره برداری شد.

هر کسب و کار نوپایی باید روز های اول رو بدون مشتری سپری کنه تا کمی تو موتور های جستجو بالا بیاد و دیده بشه. اولین ثبت نامی سایت ما در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ رقم خورد که همین شروعی برای جذب کاربران بیشتر بود.

سایت ما با سه دوره رایگان شروع به کار کرده بود و به مرور زمان هم داشتیم دوره های پولی هم در سایت قرار میدادیم. اولین دوره پولی که تو سایت قرار گرفت ، دوره ” کسب نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) ” بود که چند روز بعد از بارگذاری ویدئوی دموی اون فروش رفت و دومین اتفاق مهم برای سایت ما در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ اتفاق افتاد! اولین فروش نقدی…!

بعد از چند ماه تلاش بالاخره سایت در دی ماه ۱۳۹۹ به صد کاربر فعال رسید. این یکی از مواردی بود که خیلی بهش افتخار می کردیم چون بدون اینکه کوچک ترین تبلیغاتی کرده باشیم فقط با فعالیت تو شبکه های اجتماعی و کار روی سایت و محتوا های اون به این تعداد کاربر رسیده بودیم!

یک سال گذشت. یک سال از شروع یه رویای بزرگ…! این رویا کم کم داشت رنگ بوی واقعیت به خودش می گرفت. یک ساله شده بودیم اون هم با کلی کاربر فعال !!! این واقعا عالی بود. خیلی از کسب و کار های نوپا تو سه ماه اول معمولا شکست می خورن و تعطیل میشن ولی ما تلاش کرده بودیم و تسلیم نشده بودیم و حالا جشن یک سالگی سایت مون بود!

نماد ها

رسانه آموزشی اسکولگرام دارای نماد اعتماد و نماد نقره ای ساماندهی می باشد.

نظرات دانشجویان و مشتریان