رسانه آموزشی اسکولگرام - آموزش آنلاین - schoolgram
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

درباره راه اندازی سایت اِسکولگرام

اگه بخوایم درباره راه اندازی سایت اِسکولگرام توضیح بدیم ، باید بگیم که تیم ما تقریبا از اواخر آذر ماه سال ۱۳۹۸ دور هم جمع شد و برای راه اندازی یه سایت آموزشی همه چیز تمام فکر هاش رو ، روی هم ریخت. اوایل کار اسم های زیادی پیشنهاد داده شد اما هر کدام بنابر دلایلی رد شد اما در نهایت نام اِسکولگرام برای سایت انتخاب شد

درباره اسکولگرام - سایت اسکولگرام

چرا اِسکولگرام راه اندازی شد؟

یکی از دلایل اصلی راه اندازی سایت اِسکولگرام نبود یک سایت همه چیز تمام آموزشی در کشور عزیزمون ایران بود. اگر دقت کرده باشید متوجه می شوید که همه سایت های آموزشی که در ایران فعالیت می کنند ، فقط روی یک دسته یا نهایتا دو دسته از آموزش ها کار می کنند. یکی روی آموزش برنامه نویسی ؛ یکی دیگر روی طراحی های سه بعدی ؛ یکی روی مدارس راهنمایی ؛ یکی دیگر روی مدارس راهنمایی و غیره. اما تیم ما سعی کرده و خواهد کرد تا یک سایت آموزشی همه چیز تمام و در تمامی زمینه های آموزش را در خدمت شما عزیزان قرار بدهد.

درباره اسکولگرام - آموزش آنلاین

بستر فوق العاده برای همه

تو اِسکولگرام بستر فوق العاده ای برای آموزش و یادگیری ایجاد شده و تا چند روز آینده بخش جدیدی راه اندازی می شود که شما عزیزان اگر می خواهید مدرس شوید در سایت اِسکولگرام آموزش های خود را بفروشید و درآمد کسب کنید.

در کافه اِسکولگرام هم میتوانید مطالب و ویدئو های جالب و آموزشی زیادی را مشاهده کنید و از آنها استفاده کنید.

این بود بخشی کوتاه درباره اسکولگرام…